Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

 • Kontakt

  Urząd Miejski w Tucznie
  ul. Wolności 6, 78-640 Tuczno
  tel. 67 259 30 35
  ePUAP skrytka: /GminaTuczno/SkrytkaESP

 • Napisz do nas

Aktualności

Artykuły

 • Zachodniopomorski Lider NGO 2021”

  Organizacje pozarządowe z terenu województwa zachodniopomorskiego mogą zgłaszać się do konkursu ,,Zachodniopomorski Lider NGO 2021”. To już czwarta edycja konkursu, w którym na organizacje z regionu (stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń, wopr-y, itp.) czekają nagrody finansowe i wyróżnienia.

  Cel konkursu to wyróżnienie ciekawych inicjatyw zrealizowanych przez organizacje pozarządowe w 2020 roku, uhonorowanie i promocja działań zachodniopomorskich organizacji, wzmacnianie wizerunku organizacji z regionu oraz zwiększenie świadomości mieszkańców województwa na temat działalności społecznej.

  Czytaj Więcej o: Zachodniopomorski Lider NGO 2021”
 • Informacja

  Gmina Tuczna otrzymała dofinansowanie od Wojewody Zachodniopomorskiego do linii komunikacyjnej relacji Tuczno-Lubiesz-Marcinkowice-Jamienko (tam i z powrotem).

  Kursy ruszają od dnia 18 października do końca grudnia 2021r. W załączniku szczegółowy rozkład jazdy.

  Czytaj Więcej o: Informacja
 • Ogłoszenie o naborze

  W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o naborze na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika, stanowisko referent ds. zamówień publicznych, przyrody, drogownictwa, energetyki i łączności

  Termin składania ofert upływa 22.10.2021 (o godz. 15:30)

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Tucznie (pokój nr 3) lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Tucznie, ul. Wolności 6 , 78-640 Tuczno, w kopercie z napisem:„Nabór na stanowisko urzędnicze – referent ds. zamówień publicznych, przetargów, przyrody, drogownictwa, energetyki i łączności”.

  Link do ogłoszenia o naborze w Biuletynie Informacji Publicznej

  Czytaj Więcej o: Ogłoszenie o naborze
 • Konkurs wypracowań na Dyktanda.pl

  Portal Dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

  Tym razem zmagania uczestników będą polegały na objaśnianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób uczących się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać poprawną angielszczyzną. Wśród tematów wypracowań znajdują się proste i trudne wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

  Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, obszernej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

  Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

  Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

  Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
  Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

  Czytaj Więcej o: Konkurs wypracowań na Dyktanda.pl
 • Cyfrowa Gmina-Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „ Granty PPGR”

  Celem projektu jest wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

  Dofinansowanie będzie można otrzymać na:

  • ​​sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami (w przypadku zakupu komputera powyżej 3,5 tys. zł oraz tabletu powyżej 1,5 tys. zł niezbędne będzie uzasadnienie przez Wnioskodawcę wysokości kosztów zakupów takiego sprzętu);
  • ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego;
  • usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

   

  Osoby chętne prosimy o zapoznanie się z załączonym regulaminem .

  Osoby spełniające kryteria zawarte w regulaminie zachęcamy do pobrania i złożenia odpowiedniego oświadczenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w siedzibie Urzędu Miejskiego w Tucznie do dnia 18 października 2021r. do godziny 15:30.

  Osoba do kontaktu w sprawie programu:

  Pani Elżbieta Warszylewicz

  Tel. 67 250 81 86, pok. nr 12

  Czytaj Więcej o: Cyfrowa Gmina-Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „ Granty PPGR”
 • Informacja

  Uprzejmie informujemy, że na trasie Strzaliny – Zdbowo, nieznany sprawca porzucił stertę opon z pojazdów rolniczych.

  Burmistrz Tuczna apeluje o pomoc w odnalezieniu sprawcy zaśmiecania lasu. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ujęciu i ukaraniu osoby lub osób za to odpowiedzialnych, prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Tucznie.

  Gwarantujemy anonimowość.

  DBAJMY O NASZE ŚRODOWISKO

  Telefon, pod który można zgłaszać informację na temat wyrzuconych opon:

  67 250 81 81 lub 67 259 30 35

   

  Czytaj Więcej o: Informacja

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:0000-00-00 00:00:00przez: -
Opublikowano:0000-00-00 00:00:00przez: -
Podmiot udostępniający: -
Odwiedziny:15843

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo