Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Widok na Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i Zamek

Dom Architekta SARP Zamek Tuczno

Panorama Tuczna

Panorama Tuczna

Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i Zamek

Dom Architekta SARP Zamek Tuczno

Panorama Tuczna

 • Kontakt

  Urząd Miejski w Tucznie
  ul. Wolności 6, 78-640 Tuczno
  tel. 67 259 30 35
  ePUAP skrytka: /GminaTuczno/SkrytkaESP

 • Napisz do nas

Aktualności

Artykuły

 • Zajęcia sportowe na korcie tenisowym

  W dniu 10.08.2022r. odbyły się ostatnie zajęcia sportowe na korcie tenisowym, w których uczestniczyli dzieci i dorośli z terenu Gminy Tuczno. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu na przestrzeni lipca i sierpnia.  Na zakończenie Burmistrz Tuczna wręczył upominki dla każdego z uczestników. Z całą pewnością duża liczba chętnych jest zasługą trenera, Pana Tomasza Dłużaka, z którym Gmina Tuczno współpracuje od wielu lat, i ze względu na wysoki profesjonalizm, nadal tę współpracę chciałaby podtrzymać. Cieszymy się, że kort tenisowy w Tucznie, jako jeden z niewielu kortów w okolicy i w Powiecie Wałeckim, ma się całkiem dobrze.

  Czytaj Więcej o: Zajęcia sportowe na korcie tenisowym
 • Efektywność energetyczna budynków

  Przez efektywność energetyczną budynku należy rozumieć stopień przygotowania budynku do zapewnienia komfortu jego użytkowania zgodnie z przeznaczeniem przy jednoczesnym możliwie najniższym zużyciu energii przez ten budynek. Ocena efektywności energetycznej jest to ocena zbioru właściwości budynku mających wpływ na zużycie przez ten budynek energii niezbędnej do jego użytkowania, obejmująca m.in. ocenę izolacyjności cieplnej przegród budynku oraz sprawności zastosowanych w nim instalacji i urządzeń. Oceny energetycznej budynku dokonuje się w postaci świadectwa charakterystyki energetycznej. Charakterystyka energetyczna jest to zbiór danych i wskaźników energetycznych budynku lub części budynku, określających całkowite zapotrzebowanie na energię niezbędną do ich użytkowania zgodnie z przeznaczeniem.

  Jak zmniejszyć koszty ogrzewania i chłodzenia budynku ?

  Potrzebujesz finansowego wsparcia na termomodernizację budynku ?

  Odpowiedź na te oraz inne pytania oraz dużo materiałów do pobrania na stronie https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/efektywnosci-energetycznej-budynkow

  Czytaj Więcej o: Efektywność energetyczna budynków
 • Ruszył nabór dla gmin w nowym programie „Ciepłe Mieszkanie”

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany tzw. kopciuchów
  i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych. Jest on skierowany do właścicieli lokali w tego typu budynkach mieszkalnych, którzy będą mogli się starać o uzyskanie dofinansowania w swoich gminach. Budżet na realizację programu wynosi 1,4 mld zł.

  Czytaj Więcej o: Ruszył nabór dla gmin w nowym programie „Ciepłe Mieszkanie”
 • Trening uruchamiania syren alarmowych - 1 sierpnia 2022 godzina 17:00

  Zgodnie z § 10 ust. 3 i 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. z 2013, poz. 96) w dniu 1 sierpnia 2022 r., o godzinie 17:00 na terenie Gminy Tuczno zostaną uruchomione syreny alarmowe.

  Trening systemów alarmowych będzie jednocześnie upamiętnieniem 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

  Jest to sygnał ćwiczebny, dlatego prosimy o zachowanie spokoju i niepodejmowanie żadnych działań wynikających z treści komunikatu.

  Czytaj Więcej o: Trening uruchamiania syren alarmowych - 1 sierpnia 2022 godzina 17:00

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:0000-00-00 00:00:00przez: -
Opublikowano:0000-00-00 00:00:00przez: -
Podmiot udostępniający: -
Odwiedziny:28412

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo