Serwis Internetowy Urzędu Miejskiego w Tucznie

Aktualności

Artykuły

Ogłoszenie

15 lutego 2019

Burmistrza Tuczna ogłasza  otwarty konkurs ofert w formie powierzenia za zadania w zakresie upowszechniania sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych w gminie Tuczno.

W załączeniu ogłoszenie o konkursie oraz formularz ofertowy.

Elżbieta Warszylewicz

Flesz Tuczna

14 lutego 2019

Maciej Kubisz

Ogłoszenie

13 lutego 2019

Podsumowanie roku 2018

13 lutego 2019

Maciej Kubisz
Przejdź do - Zostań trenerem piłki nożnej

Zostań trenerem piłki nożnej

7 lutego 2019

Interesujesz się sportem, lubisz piłkę nożną lub jesteś byłym zawodnikiem oraz posiadasz min. wykształcenie średnie – zostań trenerem piłki nożnej.

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień trenera piłki nożnej na kurs trenerski UEFA Grassroots C, którego rozpoczęcie  planowane jest -- w I kwartale 2019 roku (planowo od 16.02 br.) zajęcia będą się odbywały w ZSR w Świdwinie przy ul. Szczecińskiej.

  • KURS UEFA Grassroots C – dla początkujących (luty-kwiecień 2019) z uprawnieniami dla zespołów dziecięcych do lat 12 i zespołów amatorskich do A klasy.

Zapisy TYLKO w formie elektronicznej przez portal PZPN24. Więcej informacji o kursach na stronie www.laczynaspilka.pl -> zakładka TRENER oraz w opisie kursów po zalogowaniu do PZPN24 - WYDARZENIA dla ZZPN w systemie. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!!

Dodatkowe informacje tel. 504 855 750 - Paweł Podgórski – Trener Edukator ZZPN

Maciej Kubisz

Ogłoszenie

6 lutego 2019

Ankieta dla mieszkańców gmin członkowskich LGD Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

1 lutego 2019

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa – mieszkańców naszego regionu a zwłaszcza gmin, które są położone w obszarze działania Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim do wyrażenia opinii na temat warunków życia w Państwa gminie.

Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu i zrealizować badanie ewaluacyjne oceny wdrożenia Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim.

Wszelkie wyjaśnienia udziela biuro LGD, tel. 94 372 03 25 mail: biuro@partnerstwodrawy.pl

Adres strony z ankietą https://www.survio.com/survey/d/Y6E2T3Q9R5P1L4G6G

Maciej Kubisz