Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Powiększ zdjęcie

Turnusy Rehabilitacyjne

23 marca 2017

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Drawsku Pomorskim przesyła w załączeniu informację o turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci i rolników dla dzieci rolników urodzone w latach 2002 – 2010.

Wymagane dokumenty do pobrania poniżej.

Maciej Kubisz
Czytaj więcej o: Turnusy Rehabilitacyjne
Powiększ zdjęcie

Komunikat o uruchomieniu Portalu Ogłoszeń ARiMR

23 marca 2017

Szanowni Państwo,

W celu zapewnienia Wnioskodawcom / Beneficjentom PROW 2014-2020 możliwości wywiązania się z obowiązku wyboru oferty w trybie konkurencyjnym, ARiMR udostępni specjalny portal, na którym Wnioskodawcy / Beneficjenci działań/poddziałań/typów operacji oraz pomocy technicznej, realizowanych w ramach PROW 2014-2020, będą zobowiązani zamieszczać zapytania ofertowe na wykonanie robót budowlanych, usługi lub dostawę maszyn czy urządzeń niezbędnych do wykonywania określonego rodzaju działalności.

Portal będzie dostępny od 18 marca 2017 r. pod adresem www.portalogloszen.arimr.gov.pl
Wszelkie informacje dostępne są na stronie www.arimr.gov.pl w linku: http://www.arimr.gov.pl/ogloszenia-prezesa-arimr/artykuly/portal-ogloszen-arimr-dla-wnioskodawcowbeneficjentow-wybor-oferty-na-wykonanie-inwestycji-tj-1.html

Pozdrawiam,
 
Marcin Matusiak
Kierownik

                


Maciej Kubisz
Czytaj więcej o: Komunikat o uruchomieniu Portalu Ogłoszeń ARiMR
Powiększ zdjęcie

Ruszył nabór wniosków

23 marca 2017

Rozpoczęła się 2 edycja projektu Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Koszalina, Fundacji Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych KOMES ze Szczecina i Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego pn. „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2”. W dniu wczorajszym tj. 21 marca 2017 r. uruchomiono nabór wniosków.

Wnioski należy wypełnić komputerowo biorąc pod uwagę wskazany maksymalny obszar strony, który można w tym celu wykorzystać, zapisać w formacie .pdf oraz przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail mikrodotacje@karrsa.pl lub na adres e-mail komes2010@vp.pl wpisując w temacie wiadomości: „Wniosek aplikacyjny MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2”.

Wnioski składa się w zależności od regulaminowego podziału powiatów. Wnioskodawcy z powiatów:
•    stargardzki, choszczeński, pyrzycki, myśliborski, gryfiński, M. Szczecin., M. Świnoujście, goleniowski, kamieński, policki, gryficki - składają wnioski do Operatora 1 - Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES - na maila komes2010@vp.pl
•    koszaliński, M. Koszalin, sławieński, kołobrzeski, białogardzki, wałecki, drawski, szczecinecki, świdwiński, łobeski - składają wnioski do Operatora 2 - Koszalińska

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - na maila mikrodotacje@karrsa.pl

Termin naboru wniosków mija 23 kwietnia br. o godz. 23:59:59.
Wszelkich informacji o naborze udzielają animatorzy lokalni – namiary dostępne tutaj

Szczegóły naboru i wszelka dokumentacja dostępne są tutaj i tutaj

Wzorem ubiegłych lat, zorganizowane zostaną spotkania informacyjne dla wnioskodawców. O terminach i miejscach spotkań będziemy Państwa informować.

Maciej Kubisz
Czytaj więcej o: Ruszył nabór wniosków

Prognoza pogody dla Polski na dzien 23-03-2017 i na noc 23/24-03-2017

22 marca 2017

PROGNOZA POGODY DLA POLSKI WAŻNA OD 23-03-2017, GODZ. 7:00 DO 23-03-2017, GODZ. 19:00 W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIA GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH.

SYTUACJA SYNOPTYCZNA:
Polska znajdzie się w obszarze podwyższonego ciśnienia atmosferycznego związanego z rozległym wałem wyżowym, którego strefa będzie rozciągać się w pasie od Atlantyku aż po Rosję. Do naszego kraju będzie napływać dość wilgotna masa powietrza pochodzenia polarnego o cechach morskich, na południu i południowym - wschodzie dość ciepła, poza tym stosunkowo chłodna.

SZCZEGÓŁY PROGNOZY NA DZIEŃ:
W ciągu dnia będzie dominować umiarkowane i duże zachmurzenie. Miejscami możliwe są lokalne, przelotne opady deszczu, a na krańcach południowo - wschodnich również lokalne burze. Temperatura maksymalna powietrza wyniesie około 7°C/14°C. Najcieplej będzie na samych krańcach południowych i południowo - wschodnich. Wiatr słaby i umiarkowany z przewagą kierunków wschodnich, miejscami zmienny. Ciśnienie atmosferyczne w południe w Warszawie wyniesie 1024 hPa i w kolejnych godzinach będzie dość stabilne.
CRK
Czytaj więcej o: Prognoza pogody dla Polski na dzien 23-03-2017 i na noc 23/24-03-2017
Powiększ zdjęcie

Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Rzeczyca

22 marca 2017

Ogłoszone zostało postępowanie przetargowe na zadanie pn. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Rzeczyca. W ramach zadania przebudowywany zostanie ponad 830 m odcinek drogi o powierzchni 2414m2 z betonu asfaltowego, wyspa centralna, pobocza z kruszywa łamanego, ciąg pieszy oraz zagospodarowana zostanie zieleń drogowa. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31.08.2017r.

 

Wojciech Narel
Czytaj więcej o: Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Rzeczyca
Powiększ zdjęcie

Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Płociczno

22 marca 2017

Ogłoszone zostało postępowanie przetargowe na zadanie pn. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Płociczno. W ramach zadania przebudowywany zostanie prawie kilometrowy odcinek drogi o powierzchni 3242m2 z betonu asfaltowego, wyspa centralna, pobocza z kruszywa łamanego oraz zagospodarowana zostanie zieleń drogowa. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31.08.2017r.

Wojciech Narel
Czytaj więcej o: Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Płociczno

Ruszyła kampania „Stop pożarom traw”

22 marca 2017