Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Kontakt

Wykaz telefonów wewnętrznych i skrzynek poczty elektronicznej w Urzędzie Miejskim w Tucznie
Stanowisko Imię i Nazwisko Telefon e-mail
Pełniący funkcję Burmistrza Tuczna Piotr Pierzyński 67 250 30 35

burmistrz@tuczno.pl

Skarbnik Gminy - Główny Księgowy Budżetu Violetta Stępień 67 250 81 75

skarbnik@tuczno.pl

Stanowisko ds. organizacyjno - kancelaryjnych Marta Kowalska 67 250 30 35

urzad@tuczno.pl

Stanowisko ds. obsługi organów Gminy i Oświaty

wz. Magdalena Jeż

67 250 81 74

m.jez@tuczno.pl

Stanowisko ds. gospodarki przestrzennej, budownictwa i inwestycji Anna Tkacewicz 67 250 81 87

a.tkacewicz@tuczno.pl

Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich Barbara Kicman 67 250 81 85

b.kicman@tuczno.pl

Stanowisko ds. przyrody, drogownictwa, energetyki i łączności wz. Anna Tkacewicz 67 250 81 87

a.tkacewicz@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. Unii Europejskiej i Współpracy z Organizacjami oraz Promocji Gminy

Zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i spraw obywatelskich

Elżbieta Warszylewicz 67 250 81 86

e.warszylewicz@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. ogólnorolnych, gospodarki gruntami rolno-leśnymi i ochrony środowiska Joanna Zagiczek 67 250 81 73

j.zagiczek@tuczno.pl

Stanowisko ds. kadr i archiwizacji Małgorzata Czarnota 67 250 81 78

m.czarnota@tuczno.pl

Informatyk urzędu Maciej Kubisz 67 250 81 77

informatyk@tuczno.pl

Straż Miejska i zarządzanie kryzysowe Andrzej Kriger 67 250 81 79
600 329 879

a.kriger@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. gospodarki odpadami wz. Karolia Rybarczyk 67 250 81 81

k.rybarczyk@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. gospodarki mieniem gminnym Malwina Kamińska 67 250 81 73

m.kaminska@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. ochrony danych, działalności gospodarczej i zezwoleń na sprzedaż alkoholu Danuta Błażewicz 67 250 81 83

inspektor@tuczno.pl

Referat Budżetu i Finansów
Stanowisko Imię i Nazwisko Telefon e-mail
Samodzielne stanowisko ds. księgowości podatkowej wz. Dorota Zydor 67 250 81 82

d.zydor@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. podatków Monika Włodarczyk 67 250 81 82

m.wlodarczyk@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. księgowości budżetowej Maria Hetman 67 259 41 19

m.hetman@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. obsługi kasowej Dorota Zydor 67 250 81 76

d.zydor@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. księgowości urzędu, obsługi i rozliczeń VAT Alicja Narel 67 259 41 19

a.narel@tuczno.pl

Samodzielne stanowisko ds. księgowości Urzędu Janina Korzeniewska 67 259 41 19

j.korzeniewska@tuczno.pl

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Zarząd zlewni Imię i Nazwisko Telefon e-mail
Zarząd Zlewni w Pile
Zlewnia Dolnej Noteci 64-920 Piła
ul. Motylewska 7
tel.: 67 212 32 44
e-mail: zz-pila@wody.gov.pl
Agnieszka Ptak - Krawczyk 67 250 81 84

nw-tuczno@wody.gov.pl

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-11-05 19:34:47przez:
Opublikowano:2020-11-05 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Serwis Internetowy Urzędu Miejskiego w Tucznie
Odwiedziny:443

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo